“Lion security” MMC – nin direktoru Rauf Atakişiyevin 31 dekabr – Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəylik Günü və Yeni il münasibəti ilə “Lion security” MMC – nin şəxsi heyətinə təbriki.
Hörmətli həmkarlar!
Yola saldığımız 2023-cü il şirkətimiz üçün ilk və ən önəmli il olaraq yaddaşlarda qaldı. 2023-cü il ərzində şirkətimiz mühafizə və təlim sahəsində ilk müqavilələrini bağlamış, peşəkar kadr ehtiyyatının, maddi-texniki və hüquqi bazanın formalaşdırılması istiqamətində böyük işlər görülmüşdür. Qısa müddət ərzində beynəlxalq dərəcəli ISO 9001:2015 sertifikatının alınması da uğurlarımız arasında olmuşdur. Kadr ehtiyyatının qısa zaman kəsiyində formalaşmasına baxmayaraq idarəetmə və xidmət sahəsində peşəkarlıq, məsuliyyət o dərəcədə yüksək olmuşdur ki, mühafizə olunan obyektlərdə hüquqpozmalara və cinayətkarlığa qarşı böyük əzm və qətiyyətlə mübarizə aparılmış, həmçinin təhlükəsizliyin qorunması funksiyası layiqincə həyata keçirilmişdir.
Ümummilli liderimiz Heydər Əliyevin böyük uzaqgörənliklə müəyyənləşdirdiyi daxili və xarici siyasət kursunun Dövlət Başçımız İlham Əliyev tərəfindən müvəffəqiyyətlə davam etdirilməsinə, cəmiyyətimizin dinamik iqtisadi inkişafına, xüsusilə məşğulluq sahəsində layiqli iş yerlərinin yaradılmasına yaxından öz dəstəyimizi göstərmişik.
Bütün dünyaya elan olunan “Zəfər bayramı” günündə istər Birinci, istərsə də, İkinci Qarabağ müharibəsində iştirak edən qazi və veteranlarımıza öz qayğımızı əsirgəməmiş, xidmətdə fərqlənən, istənilən şəraitdə şirkətimizə öz sadiqliyini nümayiş etdirən əməkdaşlarımızı mükafatlandırmışıq.
Möhkəm nizam-intizama, yüksək peşəkarlığa, müasir maddi-texniki imkanlara malik olan “Lion security” MMC artıq klassik “Mühafizə” statusundan çıxaraq müasir “Təhlükəsizlik” statusuna keçid etmişdir.
Əminik ki, qarşıdakı illərdə də uğurlarımız davamlı olacaq, təhlükəsizlik və mühafizə sahəsində göstərdiyimiz xidmət səviyyəsinə görə Respublikamızda şirkətlər arasında 1-ci yerdə olaraq layiqincə “Azərbaycanımızı mühafizə edəcəyik”.
Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəylik Günü və Yeni il münasibətilə bütün şəxsi heyəti və hörmətli veteranlarımızı, qazilərimizi səmimi qəlbdən təbrik edir, möhkəm cansağlığı, xoşbəxtlik, xidmətdə və şəxsi həyatda yeni-yeni nailiyyətlər arzulayırıq.

Праздничное поздравление
Поздравление директора ООО «Lion Security» Рауфа Атакишиева личному коллективу ООО «Lion Security» по случаю 31 декабря – Дня солидарности азербайджанцев мира и Нового года.
Уважаемые коллеги!
2023 год, который мы начали, запомнился как первый и самый важный год для нашей компании. В течение 2023 года наша компания заключила первые контракты в сфере охраны и обучения, была проделана большая работа в направлении формирования профессиональных кадров, материально-технической и правовой базы. Одним из наших успехов за короткий период времени стало получение международного сертификата ISO 9001:2015. Несмотря на формирование кадров в сжатые сроки, профессионализм и ответственность в сфере управления и обслуживания были настолько высоки, что на охраняемых объектах с большим упорством и решимостью боролись с нарушениями закона и преступностью, а функция охраны защита была выполнена должным образом.
Мы тесно поддержали успешное продолжение внутри- и внешнеполитического курса, определенного общенациональным лидером Гейдаром Алиевым, с большой дальновидностью главой нашего государства Ильхамом Алиевым, динамичное экономическое развитие нашего общества, особенно создание достойных рабочих мест в сфере работа.
В объявленный на весь мир «День Победы» мы почтили наших ветеранов и ветеранов, принимавших участие в Первой и Второй Карабахской войне, отличившихся на службе, продемонстрировавших свою верность нашей компании при любых обстоятельствах.
ООО «Лион секьюрити», обладающее сильной дисциплиной, высоким профессионализмом и современными материально-техническими возможностями, уже перешло из классического статуса «Охрана» в современный статус «Охрана».
Мы уверены, что наш успех будет непрерывным и в ближайшие годы, и мы защитим наш Азербайджан, поскольку находимся на 1-м месте среди компаний нашей Республики благодаря уровню предоставляемых нами услуг в области безопасности и защиты.
По случаю Дня солидарности азербайджанцев мира и Нового года мы искренне поздравляем весь личный состав, наших уважаемых ветеранов и ветеранов, желаем им крепкого здоровья, счастья, новых достижений в службе и личной жизни.