“Lion security” MMC – nin direktoru Rauf Atakişiyevin 31 dekabr – Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəylik Günü və Yeni il münasibəti ilə “Lion security” MMC – nin şəxsi heyətinə təbriki.
Hörmətli həmkarlar!
Yola saldığımız 2023-cü il şirkətimiz üçün ilk və ən önəmli il olaraq yaddaşlarda qaldı. 2023-cü il ərzində şirkətimiz mühafizə və təlim sahəsində ilk müqavilələrini bağlamış, peşəkar kadr ehtiyyatının, maddi-texniki və hüquqi bazanın formalaşdırılması istiqamətində böyük işlər görülmüşdür. Qısa müddət ərzində beynəlxalq dərəcəli ISO 9001:2015 sertifikatının alınması da uğurlarımız arasında olmuşdur. Kadr ehtiyyatının qısa zaman kəsiyində formalaşmasına baxmayaraq idarəetmə və xidmət sahəsində peşəkarlıq, məsuliyyət o dərəcədə yüksək olmuşdur ki, mühafizə olunan obyektlərdə hüquqpozmalara və cinayətkarlığa qarşı böyük əzm və qətiyyətlə mübarizə aparılmış, həmçinin təhlükəsizliyin qorunması funksiyası layiqincə həyata keçirilmişdir.
Ümummilli liderimiz Heydər Əliyevin böyük uzaqgörənliklə müəyyənləşdirdiyi daxili və xarici siyasət kursunun Dövlət Başçımız İlham Əliyev tərəfindən müvəffəqiyyətlə davam etdirilməsinə, cəmiyyətimizin dinamik iqtisadi inkişafına, xüsusilə məşğulluq sahəsində layiqli iş yerlərinin yaradılmasına yaxından öz dəstəyimizi göstərmişik.
Bütün dünyaya elan olunan “Zəfər bayramı” günündə istər Birinci, istərsə də, İkinci Qarabağ müharibəsində iştirak edən qazi və veteranlarımıza öz qayğımızı əsirgəməmiş, xidmətdə fərqlənən, istənilən şəraitdə şirkətimizə öz sadiqliyini nümayiş etdirən əməkdaşlarımızı mükafatlandırmışıq.
Möhkəm nizam-intizama, yüksək peşəkarlığa, müasir maddi-texniki imkanlara malik olan “Lion security” MMC artıq klassik “Mühafizə” statusundan çıxaraq müasir “Təhlükəsizlik” statusuna keçid etmişdir.
Əminik ki, qarşıdakı illərdə də uğurlarımız davamlı olacaq, təhlükəsizlik və mühafizə sahəsində göstərdiyimiz xidmət səviyyəsinə görə Respublikamızda şirkətlər arasında 1-ci yerdə olaraq layiqincə “Azərbaycanımızı mühafizə edəcəyik”.
Dünya Azərbaycanlılarının Həmrəylik Günü və Yeni il münasibətilə bütün şəxsi heyəti və hörmətli veteranlarımızı, qazilərimizi səmimi qəlbdən təbrik edir, möhkəm cansağlığı, xoşbəxtlik, xidmətdə və şəxsi həyatda yeni-yeni nailiyyətlər arzulayırıq.

Congratulations of Rauf Atakishiyev, director of “Lion security” LLC, to the personal staff of “Lion security” LLC on the occasion of December 31 – Day of Solidarity of Azerbaijanis of the World and the New Year.
Dear Colleagues!
The year 2023, which we launched, was remembered as the first and most important year for our company. During 2023, our company concluded its first contracts in the field of protection and training, great work was done in the direction of the formation of professional staff, material, technical and legal base. In a short period of time, the acquisition of the international ISO 9001:2015 certificate was among our successes. Despite the formation of personnel in a short period of time, the professionalism and responsibility in the field of management and service was so high that in the protected objects, violations of law and criminality were fought with great perseverance and determination, and the function of security protection was duly performed.
We have closely supported the successful continuation of the internal and foreign policy course determined by our national leader Heydar Aliyev with great foresight by our Head of State Ilham Aliyev, the dynamic economic development of our society, especially the creation of decent jobs in the field of employment.
On the “Victory Day” announced to the whole world, we honored our veterans and veterans who took part in the First and Second Karabakh war, distinguished themselves in service, and demonstrated their loyalty to our company under any circumstances.
“Lion security” LLC, which has strong discipline, high professionalism, and modern material and technical capabilities, has already moved from the classical “Protection” status to the modern “Security” status.
We are sure that our success will be continuous in the coming years, and we will protect our Azerbaijan as we are in the 1st place among the companies in our Republic due to the level of service we provide in the field of security and protection.
On the occasion of the Day of Solidarity of Azerbaijanis of the World and the New Year, we sincerely congratulate all personnel and our respected veterans and veterans, and wish them good health, happiness, and new achievements in service and personal life.