“Əmək yarmarkalarında iştirakımız davam edir”
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyi tərəfindən 05.12.2023-cü il tarixdə Bakıda əmək yarmarkası təşkil edilib. Dövlətimizin işsizliklə mübarizə çərçivəsində  yürütdüyü bu siyəsətə “Lion Security” mühafizə şirkəti olaraq biz də öz dəstəyimizi göstərərək həmin yarmarkada iştirak etmişik. Şirkətimizdə işləmək istəyən şəxslərə qapılarımızı açıq elan edərək  onlardan işə qəbulla bağlı sənədləri qəbul etmişik.
İşsizliklə mübarizə çərçivəsində dövlətimizin yürütdüyü siyasətə öz dəstəyimizi göstərməkdən həmişə məmnunuq.

A labor fair was organized in Baku on 05.12.2023 by the State Employment Agency under the Ministry of Labor and Social Protection of the Population. As the “Lion Security” protection company, we participated in that fair by showing our support for this policy of our state as part of the fight against unemployment. We have announced our doors open to those who want to work in our company and have accepted documents related to employment from them.
We are always happy to show our support for the policy of our state in the fight against unemployment.